Strijų naikinimas

striju naikinimasTiek vyrų, tiek moterų kūnus dažnai bjauroja strijos, tačiau skirtingai nei nuo senų laikų, dabar jas panaikinti galima daug paprasčiau – pasitelkiant šiuolaikinę mediciną. Bene vienas geriausių būdų – strijų naikinimas lazeriu. Šią procedūrą galima rasti privačiose klinikose, o dažniausiai moterys renkasi būtent įvairias grožio klinikas, kuriose teikiamos ne tik šios procedūros, bet ir kitos – susijusios tiek su kūno formų dailinimu, tiek su odos priežiūra. Privačios klinikos šią paslaugą siūlo visiems, kurių oda nėra labai jautri. Tai reiškia, kad ne visiems galima pasinaudoti lazerinėmis procedūromis – jų vengti siūloma tiems, kurie yra jautrūs saulės spinduliams arba tiems, kurie serga sunkiomis odos ligomis.

Strijų pašalinimu užsiima gydytojai – dermatologai, todėl čia labai svarbu, jog rinktumėtės ne kažkokius neaiškius grožio salonus, o būtent privačias licencijuotas klinikas. Neretai kai kuriuose grožio salonuose yra tiekiamos nelegalios paslaugos, todėl klientai gali stipriai nukentėti. Štai, strijų naikinimo lazeriais procedūrą gali atlikti tik gydytojai – dermatologai, bet šią paslaugą siūlo ir įprastuose grožio salonuose dirbantys specialistai, kurie tokiai procedūrai verstis neturi jokios licencijos ir teisės. Lazerinės procedūros gali būti itin pavojingos, jeigu tai darys nekvalifikuotas darbuotojas. Tai nėra kažkokia įprasta odos procedūra – tai sudėtinga ir žinių reikalaujanti procedūra, kuri gali sukelti pavojų žmogui, jeigu nebus atsižvelgiama į tam tikrus faktorius.

Kalbėdami apie galimus žalingus faktorius, turime galvoje, kad pati procedūra jokiu būdu nėra pradedama kuomet paciento oda nėra ištiriama. Įprastai gydytojai – dermatologai atlieka tyrimus, jeigu tam yra būtinybė. Kai kurie pacientai iškart sužino, jog tokia procedūra jiems bus pavojinga – užtenka gydytojui pasakyti kokios odos problemos kamuoja. Gydytojas atsižvelgs į esamas ligas ir tada nuspręs ar ta procedūra nebus pavojinga.

Spaudoje aprašytas ne vienas atvejis, kuomet pasinaudojus tokiomis lazerinėmis procedūromis, žmogaus oda lieka su žymiais nudegimais. Taip būna todėl, kad žmonės renkasi neaiškias vietas, nekvalifikuotus specialistus. Būtina rinktis tik privačias klinikas, kuriose veikla vykdoma legaliai. Tuo labiau, kad patikimos klinikos visada apie save pateikia visą informaciją iš anksto.