Vestuvių fotografas

vestuviu fotografasArtėjantis paskutinis pavasario mėnuo kelia nerimą tiems, kurie tik dabar susiruošė planuoti vestuves – dabar visi vestuvių fotografai užimti, o laisvi liko tik brangiai apmokami bei mėgėjai. Žinoma, galima rasti ir patikimų profesionalų, kurie dirba už atitinkamą mokestį, tačiau paieškai turėsite skirti nemažai laiko. Blogiausia tai, kad vis dar daug žmonių ieško fotografų tik per pažintis ir atsiliepimus, nors daug greičiau surasti patikimą specialistą būtų tiesiog naudojantis internetu. Dabar beveik kiekvienas vestuvių fotografas internete turi savo interneto svetainę, kurioje nurodomos teikiamos paslaugos, tad jums tokių svetainių ir reikėtų ieškoti. Galite naudotis ir socialiniais tinklais – juose taipogi rasite fotografų anketas.

Rinkdamiesi fotografą, nepamirškite, kad svarbiausia yra atsižvelgti į esamus atsiliepimus. Internete atsiliepimus apie fotografų paslaugų kokybę galima rasti specialiose svetainėse, bet daug lengviau būtų jų ieškoti per paieškos sistemas. Ten tiesiog užtektų suvesti vardą ir pavardę to fotografo, kurio paslaugomis ketinate pasinaudoti, o paieškos sistemos grąžins jų interneto svetaines arba nuorodas į skundus bei pagyrimus. Tai lengviausias būdas ieškoti atsiliepimų elektroninėje erdvėje.

Kalbant apie vestuvių fotografo pasirinkimą, nemaža dalis žmonių klysta manydami, jog kiekvienas teikia tos pačios kokybės paslaugas. Pirmiausia, fotografai naudoja skirtingą techniką – vienų fotoaparatai yra rangesni ir profesionalesni, todėl jie gali išgauti itin raiškias nuotraukas, o kiti naudoja standartinę įrangą, tad nuotraukos gali gautis nelabai išsiskiriančios. Geriausia būtų atsižvelgti į tai ką kalbą buvę klientai. Taip pat fotografai savo asmeninėse interneto svetainėse publikuoja įvairias nuotraukų galerijas. Pagal jas nesunku bus nuspręsti ar verta kreiptis į pasirinktą specialistą ar vis dėto geriau būtų rinktis kitą.

Vestuvių fotografų paslaugų įkainiai taipogi nėra vienodi. Ypač mėgėjai nustato labai žemas kainas. Blogiausia tai, kad mėgėjiškos nuotraukos neturėtų būti itin brangios, tačiau kai kurie fotografai sugeba jas įkainoti gana nemažomis sumomis. Visada žiūrėkite atliktų darbų galerijas, nes jos padės nuspręsti ar už tam tikras nuotraukas bus verta mokėti nustatytą sumą ar ne. Profesionalūs vestuvių fotografai yra labai lankstūs, todėl jie gali pasiūlyti įvairius paslaugų paketus.