Dantų implantacijos kainos skiriasi dėl kelių priežasčių

implantacijaGalvojate kokios dabar naudojamos technologijos dantų atstatymui? Galvojate kreiptis į viešą polikliniką ir ten teirautis dėl siūlomų paslaugų? Turėkite galvoje, kad dantų implantacija kiekvienoje klinikoje atliekama naudojant skirtingas medžiagas. Dėl to ir darbų garantija gali būti skirtingos trukmės. Paprastai kalbant, kuo dantų implantai bus brangesni, tuo labiau tikėtina, kad jiems bus keliami aukšti kokybės reikalavimai ir garantijos.

Apie dantų implantaciją turite žinoti tai, kad ši procedūra leidžia džiaugtis gražia šypsena tiems, kurie neteko danties ar net kelių. Trumpai tariant, implantacija reiškia, kad sukuriamas visiškai naujas dantis, kuris nuo likusių niekuo nesiskirs. Specialistai dabar gali implantuoti ne tik vieną, bet esant poreikiui ir galimybėms – visus dantis. Net jeigu jūsų žandikaulio kaulas bus per silpnas, ši problema gali būti lengvai išsprendžiama papildomu gydymu. Tad, jeigu jus domina dantų implantacija ir norite sužinoti tikslią kainą, tuomet reikėtų kreiptis į specialistus, kad šie atsakytų į esminius klausimus. Apžiūros metu jie galės nurodyti tikslią kainą, o dabar pateikiamos yra tik preliminarios ir informacinio pobūdžio, kad pacientai žinotų į ką reikės orientuotis.

Dantų implantacija nėra pigi procedūra, todėl natūralu, kad jie atliekama ne visose klinikose. Kai kuriose klinikose yra siūlomo tik bazinės dantų taisymo bei priežiūros paslaugos, o tokios procedūros kaip implantacija yra labai retos, kad net visai nesiūlomos.

Grįžtant į pradžią, reikia paminėti, kad dantų implantacijos kainai įtaką gali daryti ir pačių implantų kokybė bei gamintojas. Turite suprasti, kad vieni implantai turi didesnį patikimumą nei kiti, todėl suprantama, kad ir kainos gali būti skirtingos. Tad, norint gauti kokybišką gydymą, pirmiausia reikia gerai pasidomėti implantų prekiniais ženklais bei klinikose dirbančiais specialistais.

Internete dantų implantacijos procedūra yra gana aiškiai aprašoma, tačiau ne visur yra paminėta, kad tai yra ilgalaikė procedūra. Tad, atminkite, kad po pirmo apsilankymo tikrai nebus implantuoti visi dantys. Bus atliktos tik pirmosios procedūros ir naujų dantų tikrai dar nebus matyti.